Tara znokautowana przez Winter


Impact Wrestling 2011/07/28 Breast Tara's

Impact Wrestling 2011/07/28 Breast Tara's

Jak wiele osób widziało w poprzednim tygodniu Tara wraz z Ms Tessmacher pokonały meksykanki Rositę i Saritę wygrywając pasy tag teamowe. Ucieszył mnie ten wynik. Tara jest fenomenalną wrestlerką i zasługuje na te pasy. Zwłaszcza, że z Ms Tessmacher w krótkim czasie stworzyły zgrany team.

Jeszcze przed samą walką Madison Rayne chodziła, prawdopodobnie szukając Tary. Po tym od razu weszła Winter w towarzystwie Angeliny Love. Ekstra błyszcząca sukienka lekko tylko zakrywająca pośladki blondynki była genialna. Po nic przyszła pora na mistrzynie tag teamów, które wjechały na tradycyjnie na motorze. Obie razem wyglądają tak sexownie, że ciężko od nich oderwać wzrok. Buziak przy linach doprawia mnie do końca.

Sędzia jeszcze przed gongiem rozpoczynającym walkę zarządza by Angelina i Tessmacher opuściły salę. Wszystko to by pojedynek był uczciwy, be zingerencji z zewnątrz. Zgodnie z oczekiwaniami większą część walki prowadziła Tara i t ona dyktowała warunki. Jej doświadczenie i siłą dawały o sobie znać. Standing Moonsault w jej wykonaniu jest perfekcyjnie wykonany z lądowaniem na klatkę piersiową. Winter jakby brakowało sił w kilku akcjach podczas podnoszenia Tary. W momencie gdy Ta dążyła do zakończenia pojedynku Winter wykorzystała chwilową niedyspozycję sędziego kopiąc Tarę w kroczę i wygrywając z nią pojedynek. A mi pozostało żałować, że Tara nie odniosła zwycięstwa jednocześnie podziwiając jej piękny biust gdy leżała.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s