Velvet Sky Promo


Velvet Sky

Impact Wrestling 2011/07/28

Od kilku miesięcy Velvet Sky zmaga się z atakami ze strony innych knockouts. Winter, która odebrała jej najlepszą przyjaciółkę Angelinę Love. Kolejną była Karen Angle oskarżająca ją o wykorzystywanie swoich walorów cielesnych jakie posiada by się promowac romansując z jej byłym mężem Kurtem.

Lecz to już za nią. Ostatnio jest nękana przez ODB oraz Jackie. Te mają pretensje do niej o brak kontraktów. Sądząc iż to wina Velvet właśnie. Głoszą doniośle, że mimo swych ogromnych umiejętności nie dostają swojej szansy przez malowane dziwki pokroju Velvet Sky. Choć w pojedynku Handycap gdzie stawką było odejście na zawsze ODB oraz Jackie mimo przegranej nie stosuą się do wymogówi nadal dręczą pupilkę męskiej części publiczności.

Nie mogąc znieść tego Traci Brooks zawołała outsiderki by się oralnie skonfrontowały. Traci wyrzuciła z siebie, że ona jest prawdziwą oryginalną knockouts i nie pozwoli by desperatki ciągle wbiegały znienacka i burzyły spokój. Velvet Sky dołożyła swoje 3 grosze. Głośno stanowczo wyrzuciła w tarz ODB i Jackie, iż nie zawsze była piękna i szanowana. W szkole musiała znosić poniżanie, wyszydzanie ale nie nie mazgaiła się, nie zrzucała na nikogo winy. Trenowała, wiedziała kim chce być i tylko do tego dążyła. Zarzuciła im, że tylko narzekają i jak tchórze wbiegają atakując od tyłu. Jeśli mają takie umiejętności jakimi się obnoszą niech pokażą to twarzą w twarz. Mówiąc to rzuciła mikrofon i wyszła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s