Beth wygrywa Battle Royal


raw20110801nr20

WWE RAW 2011 08 01

Po ostatecznej wygranej nad bliżniaczkami powstał problem która wrestlerka stanie do walki o pas Divas Champion. W dotychczasowych walkach Kelly Kelly jako mistrzyni wygrywała bardzo łatwo ze wszystkimi przeciwniczkami. Jednak przed zbliżającym się Summerslam WWE chciało zapewnić nam interesujący pojedynek organizując Battle Royal o tytuł no.1 contender.

14 Div obu rosterów stanęlo do walki między sobą by walczyć o możliwość wystąpienia na Summerslam i próby zdobycia pasa. Zmaganiom przyglądała się obecna mistrzyni Kelly Kelly, która zasiadła obok komentatorów. W tej  jak i większości walk kobiet pojedynek zaczął się bardzo szybko. Można powiedzieć, że nawet za szybko dla Meliny, która w kilka sekund wyleciała z ringu zaatakowana przez agresywnie nastawioną tego dnia Beth Phoenix. Moje osobiste faworytki AJ i Kaitlyn również nie należały do czołówki. Odpadły w środkowej części walki.

Jak łatwo można było się spodziewać najdłużej utrzymały się Eve Beth oraz Bella Twins. Ostateczną dominację pokazała Beth, która wykorzystując swoja siłę wyrzuciła obie siostry zapewniając sobie tym samym zwycięstwo. Od razu po skończeniu walki Kelly Kelly wbiegła na ring by pogratulować zwyciężczyni. Ta jednak ja zaatakowała i wyrzuciła z ringu. Na koniec powiedziała, że czas skończyć ze słodkimi panienkami. Heel Turn Beth? Może być ciekawie na Summerslam i szczerze wątpię, by Kelly Kelly obroniła pas.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s