Odwet Kelly Kelly


beth phoenix eve torres

WWE RAW 2011 08 08

Po ataku zeszłotygodniowym na Kelly Kelly w ty tygodniu znowu mogliśmy widzieć Beth Phoenix w akcji. Pojawiła się wchodząc pewna siebie, prezentując swą siłę oraz muskulaturę ignorując publikę. Jako przeciwniczkę wybrano pupilkę wszystkich Eve Torres. Zapowiadała się ciekawa walka.

Beth od samego początku przystąpiła do brutalnych siłowych ataków, które okazywały się bardzo skuteczne. Eve jednak to 2-krotna mistrzyni Diva więc potrafiła się bronić. Dzięki znakomitej zdolności walk nogami zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mimo wszystko to nie wystarczyło by wygrać ze zdeterminowaną Beth.

To atletka wygrała, po czym pochylona nad Eve (cóż za dekolt) kolejny raz przypominając, że ma z Natalyą dość kokietowania jakie prezentują w walkach Eve oraz Kelly Kelly. Po wszystkim zeszła z ringu pełna dumy. Została jednak wtedy zaatakowana od tyłu przez Kelly. Mistrzyni Divas chciała dać znać, że na Summerslam nie sprzeda tanio skóry. Zapowiada się ciekawa walka mam nadzieję, lecz w tym pojedynku chyba tlyko cud może pomóc w wygranej Kelly Kelly

2 thoughts on “Odwet Kelly Kelly

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s