Naomi wygrywa walkę non title match


naomi knight cycki dekolt piersi

FCW 2011.07.31

Wokół Maxine od dawna w FCW bardzo dużo się dzieje. Od wielu miesięcy piastowała stanowiska Managera organizji z Florydy, lecz nie dawno straciła swoją posadę. Głośno też było o jej rzekomym debiucie na Smckdown jako managerka Tysona Kida. Jednak jej miejsce w niebieskim rosterze raczej zajmie Aksana. 31 lipca w damskim segmencie można było zobaczyć, iż stanowisko managera będzie sprawował Norman Smiley. Co jej pozostanie? Czyżby jednak debiut w niedawnym NXT miał jednak świadczyć o przeniesieniu do WWE? Na te pytania trzeba będzie poczekać z odpowiedzią.

W dalszej części zapowiadana była walka o pas Naomi z Królową i mistrzynią FCW w jednej osobie z Aksaną. Naomi kolejny raz zmieniła wizerunek. Znowu ścięła włosy i założyła obcisły strój. Widok tak przyjemny, że ciężko opisać słowami. Do walki o pas jednak nie doszło, gdyż Aksana po wejściu oznajmiła, że nie będzie walczyć. W jej zastępstwie do walki za nią weszła Sonia w towarzystwie Audrey Marie. Jej debiutancka walka nie przypadła mi do gustu. W tej jednak sprawowała się dużo lepiej.

Lecz tak doświadczona wrestlerka jak Naomi nie dała jej żadnych szans i wygrała. Próżno jednak było szukać na jej twarzy radości ze zwycięstwa. Opóźniający się debiut w WWE, brak walki o pas FCW. Ja życzę jej jak najlepiej, ponieważ jej doskonała w walce i widowiskowa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s