Velvet Sky, ODB i Jackie po tej samej stronie?


velvet sky odb jackie

impact wrestling 2011.08.25

Jeszcze przed rozpoczęciem pojedynku Jackie i ODB próbowały się porozumieć z Velvet Sky by porzuciła animozje między nimi i zaczęła współpracować w pojedynku na gali w tym dniu. Pomimo wątpliwości postanowiła dać im szansę.

Do pojedynku wyszły razem w 3. ODB nie za bardzo odpowiada wizerunek Velvet i dało się to zauważyć po jej minach w jej kierunku. Jednak mimo tego ruszyły do pojedynku a ich przeciwniczkami tego dnia były Rosita, Sarita z Angeliną Love. Trzeba przyznać, że niedawne rywalki spisywały się bardzo dobrze. Gorzej szło Meksykankom z Angeliną. Wyglądało tak, jakby zamiast współpracować miały same stoczyć bój między sobą.

Ostatecznie ODB i Jackie pomogły Velvet wyliczyć Angelinę i wygrać walkę.

Po przegranym pojedynku Rosita i Sarita przyszły do Angeliny Love z pretensjami po czym doszło do bójki między nimi do bójki, do której dołączyła Winter. Całą sytuacje uspokoili Hernandez z Anarchią

W kolejnym segmencie Traci Brooks kolejny raz stara się przekonać Erica Bischoffa do przywrócenia jej posady. Ten mało dyskretnie zerka w jej duży dekolt. Chyba nikt nie poradził by sobie z tą pokusą.

Na koniec Mickie James postanowiła powiedzieć kilka słów o jej walce między nią a Winter, która ma sie odbyć w następbyn tygodniu a stawką będzie pas. Zapowiedziała, że zwróci jej dokładnie cały ból jaki doświadczyła podczas walki w której przegrała pas po ataku tajemniczą substancją na twarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s