Nowa manager oraz nowa mistrzyni Knockouts


Impact Wrestling 2011.09.01

Tego tygodniowy Impact rozpoczął się od zebrania wszystkich Knockouts na ringu. Było to spowodowane podjęciem decyzji przez Erica Bischoffa w sprawie zatrudnienia manager dla zawodniczek Knockouts.

Taki pomysł wysunęła Traci Brooks, która od kilku tygodni starała się by Eric ową propozycję zaakceptował. Ten wyraził wiele pochlebnych słów w kierunku Knockouts. Wyznał, iż najlepiej kobietami kierować będzie kobieta. Po chwili ustalił, że nowa managerką wrestlerek będzie: Karen Jarret.

Bardzo to oburzyło samą Traci jak i wszystkie wrestlerki. Karen od razu przystąpiła do czynów. Zatrudniła ODB I Jackie. Na swoją pomocnicę wzięła Traci, która ma jej służyć.

W przerwie Mickie zaatakowała Winter po porowakowaniu jakie zaserwowała jej mistrzyni Knockouts.

Przed walką Winter z Angeliną Love relaksowały się przy kieliszku wina/krwi (to jest lekko…żałosne). Winter bardzo pewna siebie zapowiadała, że wygra walkę i zniszczy Micke. Mickie z kolei dość jasno powiedziała, że ma dość tych pseudo magicznych zabaw Winter i rozłoży ją bez problemu.

Walka zapowiadała się bardzo ciekawie. Pikanterii dodał fakt, iż w pewnym momencie sędzia zarządził, by Angelina opuściła arenę. Żadne triki nie pomogły, Mickie James została drugi raz Knockouts Champion.

Zdjęcia z gali dostępne tutaj

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s