Debiut Gail Kim w TNA


karren jarrett gail kim madison rayne

Impact Wrestling 2011.10.20

Pasy Tag teamowe ostatnio były w TNa pomijane. Praktycznie nie było walk o te tytuły. Tym razem się to zmieniło. Mistrzynie czyli Tara i Ms Tessmacher stoczyły bój o nie z Winter i Angeliną Love. Tara z Brooke wjechały motorem. Zdziwiły mnie trochę ich stroje, a dokładnie kolorystyk. Nigdy nie widziałem Tary na różowo. ale co tam skoro sexy wyglądała. Po nich pojawiły się Winter z Angeliną Love. Winter chyba nigdy się nie zmienia…za to Angelina z powrotem wyglądała pociągająco i ciekawe. Pojedynek zaczął się bardzo szybko…Ms Tessmacher nawet nie zdążyła się rozebrać. Walkę zakończyła Brooke wygrywając i broniąc pasy z Tarą.

W dalszej części Velvet Sky wyszła na ring by podziękować fanom za wsparcie na Bound for Glory i całą jej karierę. Nie długo trzeba było czekać i na ringu zrobiło się tłoczno. Pojawiła się Karren Jarret wyzywając jak zawsze i poniżając tak Velvet jak i Traci Brooks. Nie zabrakło również Madison Rayne. Największą niespodzianką było jednak pojawienie się Gail Kim. Tak Gail Kim. Zaatakowała ona od tyłu Velvet Sky i wszystkie razem skopały Velvet.

Co będzie dalej? Dixie Carter wróciła do władzy w TNA. Czy tym samym zwolni Karren ze stanowiska i postawi na nim Traci?

vevet sky gail kimtraci brooks velvet sky karren jarrett

 

Zobacz całą galerię z gali na:  NK, Facebook , lub Flickr (jeśli mas ztam konto)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s