Gail Kim przemówiła!!!


gail kim karrenn jarrett angle

Impact Wrestling 2011.10.27

Znajoma muzyka…i pojawiają się one…Gail Kim u boku Karen Jarrett. Za nim Traci Brooke z Madison Rayne. Więc myślę zapowiada się kolejny wywód Karren na Velvet. Jednak to Gail zabrała się za mikrofon. W swej wypowiedzi wyjaśniła, że przez lata robiła to co organizacje od niej wymagały i teraz czas by robiła wszystko dla siebie. Zamarzył jej się pas Knockouts. Karen od razu ustanowiła jej walkę z Velvet na Turning Point.

Następnie koreanka stoczyła pojedynek z Tarą. Walka dość wyrównana, jednak Tarze nie udało się odnieść zwycięstwa.

Czy Gail Kim masz szansę wygrać na Turning Point?  Moim zdaniem nie. Velvet po tak długim czasie zdobyła nareszcie pas…i tak szybko go nie odda. Czy może się mylę?

4 myśli w temacie “Gail Kim przemówiła!!!

  1. Tak słyszałem 😉 Sarita ma spore umiejętności, Christina także więc o kobiecą część tego pojedynku się nie boje. Mam jednak nadzieję, że Christina ( wolę ten nickname, niż Toxin, chociaż do tego też się przyzwyczaje ) będzie walczyła na jakimś Impacie, przed Turning Point.

  2. Wszystko pięknie i ładnie, ale trochę przesadzają ze zbyt szybkim pushem dla Gail. Wolałbym na tym impacie zobaczyć w akcji Christinę Von Eerie, której debiutu jeszcze nie widzieliśmy :>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s