Mega glamslam


eve torres beth phoenix

Survivor Series 2011

Czy Eve Torres wykorzysta swoją drugą szansę i tym razem zdobędzie pas? Odpowiedź mieliśmy poznać na Survivor Series. Beth i Eve spotkały się w walce typu lamberjill match.

Eve prezentowała się świetnie. Naprawðe jest świetną zawodniczka. Zawodniczki pod ringiem nie włożyły dużego wkładu do walki. Pojdynek wygrała wykonując glamslam z najwyższego poziomu lin Beth Phoenix. Kto będzie jej kolejna przeciwniczką?

eve torres beth phoenixeve torres beth phoenixeve torres beth phoenixeve torresReszta zdjęć z gali na Facebook, Flickr, Google+

7 myśli w temacie “Mega glamslam

  1. Beth jest jedną z najlepszych div w WWE… Eve jest niezła, ale do poziomu Beth jej sporo brakuje. Po za tym Beth nie jest żoną Punka, tylko nieoficjalnie się spotykają 😉

    1. Push podobny do tego jaki dostawała Michelle po związki z Undertakerem. Przypadek, że kiedy on zaczął grać 1 skrzypce w WWE to i ona od razu weszła na szczyt? Nie neguje jej możliwości. Lecz moim okiem to poakzuje tylko siłę. Jakiś super wyrafinowanych akcji nie ma. Natalya z podobnych do niej zawodniczek jest lepsza technicznie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s