Kelly Kelly uciera nosa Eve


WWE RAW 2012.03.26

Ostatnie RAw przed Wrestlemanią 28. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Jednak atmosfera gorąca. Między Kelly Kelly i Eve aż wrze. Na kilak dni przed największą imprezą w roku obie divy spotkały się w ringu.

Zwycięsko ze starcia wyszła blond piękność Kelly Kelly.

Zdjęcia z gali: Flickr, Google+

12 myśli w temacie “Kelly Kelly uciera nosa Eve

   1. hahahahahha, nie rozśmieszaj mnie. I zgadzam sie Maryse jest lepsza, nigdy nie przepadałem za Kelly Kelly ona dla mnie wcale nie jest ładna, zgrabna ani nic. Prosze, możesz teraz mnie zwyzywać ale ja tylko wyraziłem swoją opinię

   2. Nie mam zamiaru nikogo wyzywać, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i gustów. Każdemu może podobać się inna. I nie wiem czemu twierdzisz że kręci mnei K2…właśnie uważam że jest o wiele więcej nawet w samym WWE ładniejszych…Najlepsze są Kaitlyn i Eve…Natalya…AJ….i tu znowu mój gust.

   3. hentaj mi chodzi o to ze Maryse nie ma naturalnych piersi a kelly tak o to mi chodzi a nie ktora jest lepsza, owszem Maryse jest lepsza od kelly w koncu 2x miala pas divas 🙂

   4. Co z tego że Maryśka ma sztuczne piersi..skoro jest i tak bardziej pociągająca. Tu można gadać, że sztuczna plastikowa…ale co z tego skoro nikt mi nie powie, że go nie kręci ona.

   5. Nie chodziło mi o to że kręci cie Kelly Kelly bo to było do tej „dorotexa” no ale patrz, ty masz o niej własne zdanie ja mam własne… nie wiem o co sie od razu czepiasz jakby było o co. I tak są lepsze, ładniejsze od Kelly Kelly taka jest prawda. Kelly Kelly jest plastikowa i w tym wcale nie pociągająca. Nie wiem po co nakładać tyle tapety na twarz bo u Kelly to nie daje żadnego pozytywnego efektu. Maryse może i jest sztuczna ale wygląda niesamowicie pociągająco i przepięknie. O Kelly tego niestety nie można powiedzieć bo ona wygląda właśnie odwrotnie, jej plastikowa buzia mnie obrzydza tak samo jej miny i darcie mordy na ringu jakby to było komuś potrzebne..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s