Czego chce Layla? / Powrót The Bella Twins


tamina snooka laylaOj długo nas nie było oj długo. Bardzo dużo się w tym czasie zmieniło w kobiecej dywizji wrestlingu. Więc nie zwlekając ani chwili dłużej biorę się do relacji.

Na ostatniej gali Smackdown 15 marca w ringu spotkały się Layla u boku obecnej Divas champion Kaitlyn. Naprzeciw nim stanęły Tamina oraz Aksana. Pojedynek rozpoczęły Tamina Snooka oraz Layla. Już pierwsze starcie, w którym „Wojownicza Księżniczka” rzuciła rywalkę w róg ringu, że ta uderzyła się w narożnik widać było, że to będzie ciężki pojedynek.Większą część starcia silniejsze przeciwniczki poniewierały Laylę w każdym kierunku. Dopiero gdy ta zmieniła się z Kaitlyn sytuacja diametralnie się zmieniła. Mistrzyni błyskawicznie przejęła kontrolę i gdy po wykonaniu speaera chciała zakończyć pojedynek, Layla ją zmieniła i zaliczyła sama odliczenie Aksany. Po ogłoszeniu wyniku nie kryła z tego powodu radości.

Dywizja zawodniczek w WWE drastycznie w ostatnim czasie zmalała. Organizacje jak wiadomo opuściły jej najjaśniejsze gwiazdy Eve Torres, Kelly Kelly oraz Beth Phoenix. Oficjele chyba jednak poszli po rozum do głowy i zatrudnili z powrotem  Nikkie i Brie Bella.

Na gali nie zabrakło epizodu z nimi. Po pojedynku zaatakowały bowiem Naomi Knight oraz Cameron Lynn.

Więcej zdjęć w galerii na Facebooku

tamina snooka, aksanakaitlyn, laylakaitlyn, layla

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s